Sıkça Sorulan Sorular

BesinSepetim güvenilir midir ?

BesinSepetim.com 2017-2018 yılında sporcu gıdaları sektörüne adım atmış bir firmadır. 2018 Ocak Ayında PF Nutrition & IHS Nutrition Türkiye Distribütörü Olmuştur,Diğer Satışını sunduğumuz ürünlerin tamamı dünya çapında markalar olup siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiş durumdayız.

BesinSepetim.com’a üye olmak ücretli midir ?

Hayır. Sitemize üye olmak ücretsizdir.

Satılan ürünler garantili midir ?

BesinSepetim.com satışını yaptığı tüm ürünlerini resmi Türkiye ithalatçılarından temin etmektedir.Bu konuda son derece hassas davranılmaktadır.

Satılan ürünlerin bandrolü var mıdır ?

Türkiye Cumhuriyeti’ne ithal edilen sporcu gıdalarında ürünlerde bandrol uygulaması gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından konulan kural ve kanunlara uygun olarak ithal edilmektedir.

Sipariş verirken problem yaşıyorum ne yapmam gerekir ?

Yaşadığınız tüm problemlerle ilgili olarak 0850 302 xx xx  numarasına bildirimde bulunabilirsiniz. Ayrıca musterihizmetleri@besinsepetim.com adresine e-posta göndererek sorunu bize bildirebilirsiniz. En hızlı şekilde size geri bildirim yapılarak sorununuz çözülecektir.

Kapıda ödeme ücreti ne kadardır, sabit midir ?

BesinSepetim.com üzerinden vereceğiniz siparişlerde “kapıda nakit” veya “kapıda kredi kartı” ile ödeme opsiyonlarından birini seçmeniz durumunda siparişinizin üzerine herhangi bir ücret yansıtılmayacaktır.

Kargom için  kargo ücreti ödeyecek miyim ?

BesinSepetim.com üzerinden vereceğiniz siparişlerde kargo ücreti ”firmamıza” aittir.

%5 havale indirimi tüm ürünler için geçerli midir ?

%5’lik havale indirimi internet sitemizde satışa sunulan tüm ürünler için geçerli olup KDV dahil satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. Havale indirimli siparişinizin kargoya verilmesi için %5 indirim sonrası tutarın net (herhangi bir komisyon düşülmeden) banka hesaplarımıza havale veya EFT yolu ile gönderilmesi gerekmektedir.

Not : Ürünlerimizin satışı 18 yaşından küçüklere yasaktır.

Sepet İndirimi Nedir?

Sepet indirimi 300 TL ve üzeri siparişlerinizde ekstra olarak alabileceğiniz seçili ürünlerin indirimini kapsar. Bu seçilmiş ürünlerin indiriminden faydalanabilmek için 300 TL’yi aşan bir tutarda alışveriş yapmanız gerekmektedir. Sepetinizin tutarı 300 TL ve üzeri ise size seçenek olarak sunulan ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu indirim 300 TL ve üzeri olan alışverişinizdeki sepet ürünleri için geçerli değil yalnızca sizlere seçenek olarak sunulan ürünler için geçerlidir. Size seçenek olarak sunulan ürünleri herhangi bir kısıtlama olmadan sepetinize ekleyebilirsiniz.

BesinSepetim hangi kargolarla çalışıyor ?

BesinSepetim.com Aras Kargo ile çalışmaktadır.